MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5762320

nr 576 2320

Skåp

Allmoge 1800-tal, originalmålning, längd: 99, djup: 40, höjd: 188

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 6 april 2009
kl 17:12:11